Spor Yaparak Daha Sağlıklı Bir Cinsel Yaşama Kavuşun


Fitness Yapmanın Cinsel Hayata Faydası
Fitness ve diğer sporlar kalbinizi yatıştıracaktır. Kanınızın daha doğru yerlere gitmesini sağlayan bu aktiviteler aynı zamanda cinsel arzularınızı da iki kat arttıracaktır. Fit bir bedene kavuşmak isterken farkında olmadan cinsel dürtülerinizi de harekete geçiriyorsunuz. Spor aktivitelerini partneriniz ile birlikte yaparak tutkunuzu doruklara çıkarabilirsiniz. Deneyin ve kendiniz şahit olun.

Dayanıklılık Antrenmanı
Libido azalmasının çaresi spor salonlarında bulunan demir ve çeliklerin arasında saklı kalmış durumdadır. Dayanıklılık egzersizleri yaparak uyarılma hormonu olan testosteronun yükselmesine katkıda bulunabilirsiniz. Spor programınıza ekleyeceğiniz haftada 2 ya da 3 kere yapacağınız dayanıklılık antrenmanı sayesinde cinsel uyarılmayı arttırabileceksiniz.

Yoga Yapmak
Yoganın kökeni yüzyıllar öncesine dayanır. Eski zamanlarda yoga, cinsel uyarımı sikiş arttırmak için yapılırdı. Yoga sınıfına dahil olun ve zihninizi odaklayın. Hislerinize karşı duyarlı olmanız seks hayatınızda mucizeler yaşamanızı sağlayabilir. Aynı zamanda seks yaparken partneriniz ile yepyeni pozisyonlar denemek için esneklik kazanmanıza da yardımcı olacaktır.

Fiziksel egzersizler ile özsaygınız ve bağışıklığınız artar. Bu sayede sağlıklı bir kiloya ulaşarak daha fit bir görünüme sahip olursunuz. Aynı zamanda enerjinizin ve dayanıklılığınızın da arttığını göreceksiniz. Tüm bu olumlu gelişmeler ise sağlıklı bir libido için olmazsa olmaz unsurlar arasında yer alır. Daha renkli bir cinsel yaşam istiyorsanız, bedeninizi sporla beslemeyi ihmal etmeyin. Sizi hem zayıflatan hem de cinsel hayatınıza farklı boyut kazandıran sporu hayatınızdan eksik etmemelisiniz.