Seks Hayatınızı Ateşleyecek Erojen Bölgeler


Seks sırasında erojen bölgelerinize yoğunluk verirseniz, daha fazla zevk alarak orgazma daha kolay ulaşabilirsiniz.

Vajinanızın Üzeri
Vajinanız ya da klitorisinizden bahsetmiyoruz. Tam olarak sikişirken vajinanızın üst kısmı yani bildiğiniz bikini çizgisinin olduğu bölgeden bahsediyoruz. Vajinanın bu bölgesi tahmininizden çok daha fazla hassastır. Seks esnasında size muhteşem dakikalar yaşatabilir. Seks sırasında partneriniz parmakları ile bu bölgeye dokunursa veya dudakları ile sizi şımartırsa, orgazm olmanız an meselesi demektir.

U Noktası
G noktasına yakın olan U noktası, vajinanın hemen sağ üst köşesine denk gelir. Pek çok kadın U noktasından etkilenmez, fakat seks sırasında bu bölgeye parmaklarla masaj yapmak veya dille uyarılmasını sağlamak size ekstra bir zevk verecektir.

Dudaklar
Dudakların erojen bir bölge olduğunu öpüşürken bile fark edebilirsiniz. Fakat öpüşmeyi biraz daha uzun tuttuğunuz zaman dudaklardaki erojen seviyesi iki katına yükseliyor ve sizi derinlemesine etkisi altına alıyor.

Ense ve Boyun
Ense ve boyun bölgesinde birçok sinir ucu bulunmaktadır. Seks sırasında partnerinizin bu bölgelere yapacağı temaslar sizi fazlasıyla uyarmaya yetecektir. Parmaklarla hassas bir dokunuş, sıcak bir öpücük ve nefes, seksi dil hareketleri ile adeta aklınız başınızdan gidecektir.

Kalçalar
Misyoner pozisyonda sevişirken kalçalarınız altta kalacağı için bu bölge yeteri kadar uyarılmayacaktır. Partnerinizin kalçalarınıza yapacağı masaj ve hassas dokunuşlar sizi doruklara ulaştırabilir. Mutlu sonla biten bir masaja hiç kimse hayır diyemez.